Ocenění ke Dni učitelů pro Mgr. Neuwirtovou

DNeuwirtova.jpg

Dne 29. března 2022 byla za Dlouholetou pedagogickou tvůrčí činnost oceněna naše paní učitelka Mgr. Daniela Neuwirtová. Ocenění převzala z rukou paní místostarostky Mgr. Dagmar Hrabovské.

Paní učitelka Neuwirtová je ve školství již 47 let. Je učitelkou na 1.stupni, kreativním a zapáleným pedagogem, který se s dětmi – těmi nejmenšími, neváhá pustit do výuky s tablety, zrcadlit materiály, nahrávat aplikace, které si ráda zkouší i doma, ale také se nebojí obout pohorky a vyrazit s dětmi prozkoumávat přírodu. Výuka v přestrojení za kouzelnici nebo andílka a výuka s kouzelnickou hůlkou ji nejsou cizí.

Dokáže děti zaujmout, vede děti k samostatnosti, oceňuje jejich nápady. Je otevřená i přátelská nejen k žákům, rodičům ale také ke kolegům.

Vždy dostojí svým slibům pomoci za všech okolností a dětem se věnovat kdykoliv, mají-li nějakou bolístku na duši. Vždy se na ni mohou s důvěrou obrátit. Je to pedagog – srdcař!

Paní učitelka Neuwirtová je naši „vrbou“, která dokáže vyslechnout, povzbudit, poradit i pochválit jakoukoliv dušičku.

Jsme moc rádi, že se na naši školu po „delší pedagogické cestě“ opět vrátila a je cenným členem našeho týmu.

DNeuwirtova.jpg