Výjezd na kolech 25.06. 2021

A další hezká akce, která se stává tradicí naší školy.

1.A Návštěva knihovny

1.B Návštěva knihovny

Školní výlet 9.B

Poslední akci na této škole jsme uskutečnili na Ostravici.

Školní výlet - Kopřivnice - 3.B a 5.A

Ve středu 23. 6. jsme se setkali už v 7.30 před školou a pokračovali směr vlakové nádraží Vítkovice. Tento den se totiž jelo na výlet do Kopřivnice.

Ahoj školko

Rozloučení s předškoláky se tradičně konalo na školní zahradě. Pro děti a jejich doprovod byl připraven veselý cestovatelský program klauna Hopsalína a pasování předškoláků na školáky.

Výlet do Hobby parku

Náš poslední výlet v tomto školním roce jsme si užili v Hobby parku v Bohumíně.

Závěrečný výlet na koloběžkách

Na konec roku jsme si ještě pořádně zasportovali. :-)))

Školní výlet VI. ročníku - okolí řeky Ostravice - Paskov

V pátek 25.6. jsme se vydali do přírody podél řeky Ostravice, která byla po nočních deštích pěkně rozvodněná.

Výlet žáků 9. A

Ve středu 23. 6. 2021 jsme se s žáky 9.A třídy vypravili na školní výlet do Mostů u Jablunkova.

Výlet 2.ročníku

Jak se říká : "Odvážnému štěstí přeje", vydali jsme se na výlet, ikdyž tmavá mračna na obloze nám příliš nakloněna nebyla.

Sedmáci v ZOO Olomouc

Blíží se konec školního roku a nastal čas školních výletů. My, žáci 7. ročníku, jsme vyrazili do Zoologické zahrady v Olomouci na Svatém kopečku.