Přání ředitele školy

Vážení a milí žáci, zaměstnanci školy, rodiče, přátelé,

Zastavení provozu školy od pondělí 21.prosince do 3.ledna 2021

Vážení zákonní zástupci, přinášíme Vám informace k prodloužení vánočních prázdnin.

Mikulášská nadílka

Dne 4.12.2020 přišli do naší MŠ Mikuláš, Čert a Anděl. Děti jim přednesly básničky a zazpívaly písničky a dostaly za to sladkou odměnu. Těšíme se zase za rok.

Babička a dědeček do školky

Dne 6.12.2020 nás ve školce navštívila babička od Vašíka a přišla dětem přečíst pohádku ze své oblíbené pohádkové knížky O pejskovi a kočičce jak si upekli dort. Dětem se pohádka moc líbila.

Král zlomků 2020

V pondělí 7. 12. 2020 proběhla v devátých ročnících třídní kola v matematické soutěži „Král zlomků“ ve spolupráci s organizací Z.A.D.E.K. z. s.

Nastavení organizace školy od 30. listopadu

Vážení zákonní zástupci, přinášíme vám informace o provozu školy od 30.listopadu 2020.

Projekt - Dopravní olympiáda

Projekt byl zaměřen na podporu dopravní výchovy Mš a na prevenci bezpečného chování dětí v silničním provozu.

Přerušení provozu MŠ v období vánočních prázdnin

Vážení rodiče, dovolte nám vás informovat, že na základě projednání v radě městského obvodu Ostrava-Jih bude provoz mateřské školy a školní družiny přerušen v období vánočních prázdnin, tj. 23.12. - 31.12.2020. Provoz bude obnoven v pondělí 4.1.2021

Výsledky volby do školské rady pro období 2020 - 2023

Vážení zákonní zástupci, vzhledem k faktu, že hlasovalo celkem 21 zákonných zástupců z celkového počtu 280, oznamuji v souladu se Zásadami školských rad ÚMOb. Ostrava-Jih, že nebyl zvolen v současné době člen za zákonné zástupce.

Souhrnné informace k nastavení od 18.11.2020

Vážení zákonní zástupci, přinášíme vám informace k nastavení výuky od 18.11.2020.

třídní schůzky a volba do školské rady - online

Vážení zákonní zástupci, vzhledem k současné epidemiologické situaci nemáme možnost realizovat prezenční třídní schůzky v termínu, který byl stanoven, tj. 12.11.2020. Proto jsme se s učiteli dohodli, že budou třídní schůzky organizovány formou videokonferencí přes platformu Google Meet. Pokud byste potřebovali s učiteli konzultovat otázky týkající se vzdělávání Vašich dětí, napište jim prosím, aby Vám vygenerovali odkaz na videokonferenci. Tato videokonference proběhne přes platformu Google Meet, přes žákovské účty.

Pravidla online vzdělávání