Novoroční laťka na ZŠ Dvorského

Ve čtvrtek 11.ledna 2024 se na ZŠ Dvorského konala Novoroční laťka, tradiční atletický závod ve skoku vysokém. Akce se zúčastnilo celkem 6 škol z Ostravy a okolí, přičemž naší školu reprezentovalo 5 žáků.

Lyžařský výcvik (22. 1. - 26. 1. 2024) - obědy ve školní jídelně

Žáci, stravující se ve školní jídelně, mají obědy v týdnu LVK automaticky odhlášeny.

Vali zvítězila v silné konkurenci soutěže firmy Happysnack

Nečekané a o to krásnější překvapení čekalo na Vali V. ze 7. ročníku v pátek 5.1.2024 v poštovní schránce naší školy. Byl to balíček s cenami za vítězství ve výtvarné soutěži společnosti Happysnack, které jsme se s naší třídou účastnili na podzim roku 2023.

Možnost získání finanční podpory na kroužky

Pěkný den, milí rodiče, přinášíme Vám možnost získat finanční prostředky na kroužky a volnočasové aktivity Vašich dětí. Co je pro to potřeba?

Vánoční tvoření

Na výrobu ozdob na stromeček jsme využili samotvrdnoucí hmotu a modelovali jsme hvězdičky, zvonečky a sněhuláky.

Mikulášské tvoření

V prosinci se už všichni těšíme na Vánoce. 05.12. jsme tvořili dárky na jarmark.

Třídní schůzky - konzultace

Vážení zákonní zástupci, dovolujeme si vám připomenout, že dne 4.1.2024 od 16:00 do 18:00 proběhnou konzultace k prospěchu a chování vašich dětí. Těšíme se na vás.

Vánoční pozdrav ze školní jídelny

V měsíci prosinci jsme si to s holkami v kuchyni a žáky moc užili. Na Mikuláše jsme připravily balíčky, které si děti po obědě vyzvedli v koutku. Navštívil nás čert, Mikuláš i anděl.

Další číslo časopisu Březiňáček je na světě

PF 2024

Předvánoční setkání prvňáčků a deváťáků

Další díl spolupráce našich nejmladších a nejstarších žáků se nesl v duchu Vánoc. V tomto čase si oba ročníky užili společné kino. V jedné z prvních tříd si připravili pohodlíčko v podobě žíněnek na ležení, popcornu a dalších pochutin na zobání a společně všichni shlédli vánočního Grinche. Tato pohodová akce byla poslední v tomto kalendářním roce, avšak v roce 2024 budeme v této pěkné spolupráci pokračovat.

Sportovní dopoledne pro MŠ Šponarova

Vedle výuky a výchovy žáků je pro naši školu důležitá i spolupráce s okolím. V úterý 5. prosince 2023 jsme proto přivítali děti z mateřské školy Šponarova.