Závazné přihlášení do školní družiny a úplata za školní družinu

Vážení rodiče, prosíme ty z vás, kteří máte zájem o přihlášení svého dítěte do školní družiny o vyplnění velmi jednoduchého formuláře. Po jeho vyplnění je třeba vytisknout a vyplnit žádost o přijetí, která je umístěna na webových stránkách školy u tohoto formuláře. DŮLEŽITÁ INFORMACE: od letošního roku bude probíhat placení úplaty na jiný účet + bude přidělen jedinečný variabilní symbol pro každé dítě. Vyplnění elektronické přihlášky proveďte prosím do 21.8.2020 poté bude dítěti přidělen variabilní symbol. Děkujeme za spolupráci.

Přihláška - úplata za MŠ

Vážení rodiče, vzhledem k tomu, že jsme změnili pro úplatu za MŠ banku, prosíme Vás o vyplnění nové přihlášky, na jejím základě Vám bude přidělen také variabilní symbol pro platbu. Děkujeme za pochopení.

Úprava úplaty za MŠ v měsíci červenec 2020

Vážení rodiče, vzhledem k mimořádným opatřením v měsíci červenec 2020 upravujeme výši úplaty pro děti navštěvující MŠ v daném období z částky 400 Kč na částku 18 Kč. Děkujeme za pochopení.

ZNOVUOTEVŘENÍ MŠ dne 3.8.2020

Změny výše stravného a účtu pro platbu stravného

Informace pro rodiče dětí z MŠ

Vyjádření k informaci na Deníku ve vztahu ke koronaviru

Vyjádření k informaci v MS Deníku

Důležité - uzavření MŠ

Úřední hodiny v době letních prázdnin

Vážení zákonní zástupci, úřední hodiny v době letních prázdnin budou v pracovní dny 8:00 - 10:00. Děkujeme za jejich respektování.

zrušení dnešní schůzky rodičů předškoláků

Zrušení setkání rodičů žáků budoucích prvňáčků.

Výdej obědů pro ZŠ 30.6.2020

Výdej obědů pro přihlášené strávníky dne 30. 6. proběhne od 8:45 do 10:00 hodin. Pro zaměstnance školy do 11:30 hodin.

eTwinning - výstup z projektu

Maskot Fernand v době Covid karantény - by T.L. :-)