Výuka HV a TV v příštím týdnu - úprava

Vážení zákonní zástupci, v souvislosti s informacemi z KHS jsme poupravili nastavení výše uvedených předmětů.

Výuka HV a TV od příštího týdne

Vážení zákonní zástupci, přinášíme Vám informace o nastavení výuky HV a TV od příštího týdne.

Už jste četli Jižní listy o tom, jak jsme zahájili školní rok?

Průzkum potřeb ostravských rodin

5.B na dopravním hřišti

V pátek 25.9. se žáci 5.B účastnili dopravní výuky na dopravním hřišti při ZŠ A. Kučery. Gratulujeme dvěma žákům, kteří úspěšně složili zkoušku a získali průkaz cyklisty. Ostatní budou jistě příště stejně úspěšní.

Kostky jsou vrženy

Dne 25. 9. 2020 navštívili žáci VI. ročníku vzdělávací akci s názvem "Kostky jsou vrženy".

Výuka 25.9.2020

nastavení výuky 25.9.2020

Ztráty a nálezy z loňského roku

Vážení zákonní zástupci, pokud postrádáte nějaké oblečení popř. boty/přezůvky Vašeho dítěte ještě z loňského roku. Obraťte se do podzimních prázdnin na pana školníka nebo paní uklízečky.

Roušky na 2.stupni i během výuky!

Vážení zákonní zástupci, od zítřejšího dne, tj. 18.9.2020, je povinnost u 2.stupně mít roušku nejen ve společných prostorách, ale také ve třídě při výuce!

Vítáme podzim na horách

Dovolujeme si pozvat všechny na akci spolku Březinka, z.s. na výlet na Čantoryji Podrobnosti jsou v přiložené pozvánce.

Povinnost roušek - aktualizace

Zrušení třídních schůzek a změna na konzultace (v odůvodněných případech)