digi2.JPG

žadatel: Základní škola generála Heliodora Píky a Mateřská škola Štítina, okres Opava, příspěvková organizace, naše škola je v projektu partnerem. Cílem projektu je vzdělávání pedagogických pracovníků a šíření příkladů dobré praxe vzorové školy v oblasti využívání digitálních technologií ve výuce za účelem rozvoje digitální gramotnosti dětí a žáků pomocí mobilních technologií.

Název projektu: Individualizace výuky a rozvoj digitální gramotnosti s využitím mobilních zařízení

registrační číslo projektu: CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_067/0012283

Projekt je spolufinancován Evropskou unií