Aktuality

 

Základní škola

Nastavení organizace školy od 30. listopadu

Vážení zákonní zástupci, přinášíme vám informace o provozu školy od 30.listopadu 2020.

Mateřská škola

Projekt - Dopravní olympiáda

Projekt byl zaměřen na podporu dopravní výchovy Mš a na prevenci bezpečného chování dětí v silničním provozu.

Mateřská škola

Přerušení provozu MŠ v období vánočních prázdnin

Vážení rodiče, dovolte nám vás informovat, že na základě projednání v radě městského obvodu Ostrava-Jih bude provoz mateřské školy a školní družiny přerušen v období vánočních prázdnin, tj. 23.12. - 31.12.2020. Provoz bude obnoven v pondělí 4.1.2021

Základní škola

Výsledky volby do školské rady pro období 2020 - 2023

Vážení zákonní zástupci, vzhledem k faktu, že hlasovalo celkem 21 zákonných zástupců z celkového počtu 280, oznamuji v souladu se Zásadami školských rad ÚMOb. Ostrava-Jih, že nebyl zvolen v současné době člen za zákonné zástupce.

Základní škola

Souhrnné informace k nastavení od 18.11.2020

Vážení zákonní zástupci, přinášíme vám informace k nastavení výuky od 18.11.2020.

Základní škola

třídní schůzky a volba do školské rady - online

Vážení zákonní zástupci, vzhledem k současné epidemiologické situaci nemáme možnost realizovat prezenční třídní schůzky v termínu, který byl stanoven, tj. 12.11.2020. Proto jsme se s učiteli dohodli, že budou třídní schůzky organizovány formou videokonferencí přes platformu Google Meet. Pokud byste potřebovali s učiteli konzultovat otázky týkající se vzdělávání Vašich dětí, napište jim prosím, aby Vám vygenerovali odkaz na videokonferenci. Tato videokonference proběhne přes platformu Google Meet, přes žákovské účty.

Základní škola

Pravidla online vzdělávání

Školní jídelna

OBJEDNÁVÁNÍ OBĚDŮ OD 2. LISTOPADU 2020

Prosím všechny rodiče, jejichž dítě se stravuje ve školní jídelně, aby si obědy v době distanční výuky přihlašovali sami a to formou:

Mateřská škola

Pojďme společně podpořit naší školku!

Vážení a milí přátelé naší školy, hlasování do participativního rozpočtu bylo spuštěno, pojďme společně podpořit projekt naší mateřské školy - Projekt Z4 - Společně venku a udělat prostor před naší mateřskou školou krásnější! Děkujeme moc za vaše hlasy! :-)

Základní škola

Informace z MŠMT k hygieně kolem koronaviru

Základní škola

Informace k příštímu týdnu

Vážení rodiče, v příštím týdnu, tj. 26.10. - 30.10. jsou podzimní prázdniny usnesením MŠMT prodlouženy. V tomto týdnu nebude probíhat výuka v jakékoliv formě, pokud budou probíhat konzultace, je toto možné po dohodě s vyučujícími. Ve chvíli, kdy budeme mít informace z MŠMT k dalšímu nastavení, dáme Vám vědět na webu i na sociálních sítích. Držte se a přejeme všem hlavně zdraví! J.Veřmiřovský, ředitel školy

Základní škola

Zemřela Mgr. Ivana Kudláčková

Pro bývalé žáky a kolegy přinášíme smutnou zprávu - bývalá paní učitelka školy Mgr. Ivana Kudláčková zemřela dne 14. října 2020 ve věku 77 let. Děkujeme za cestu, kterou jste s námi šla, za žáky, které jste vychovala a jak citát říká: "Kdo byl milován, není zapomenut.". R.I.P.