KONEC ODHLAŠOVÁNÍ STRAVNÉHO

Prosím rodiče dětí, které se stravují ve školní jídelně a zaměstnance školy, docházející na obědy, aby poslední odhlášku obědů provedli 17. 12. 2019, další dny Vám odhlášeny nebudou, z provozních důvodů.

Vánoční dílny

V době Adventu jsme využili pozvání střediska volného času na Gurťjevově uliici v Ostravě - Zábřehu a spolu s dětmi sedmých ročníků jsme navštívili Vánoční dílny, které zde mají dlouhou tradici.

Bruslení v rámci Sportuj ve škole

V rámci projektu Sportuj ve škole jsme v listopadu navštívili sportoviště za Shopping parkem.

Mikuláš na Březince ve školce i škole

Jako každoročně, také i letos proběhla dne 5. 12. ve škole mikulášská nadílka.

Informace ke střelbě v Ostravě!!!

Vážení rodiče, situaci kolem střelby v ostravské fakultní nemocnici monitorujeme, byla svolána mimořádná porada a dbáme zvýšené bezpečnosti. Než dojde k dořešení situace, bude uzavřen vstup do školy směrem dovnitř i ven. Na organizaci bude celou dobu dohlížet pověřená osoba na recepci. Zároveň prosíme všechny rodiče, kteří mají možnost si své děti vyzvednout u školy, aby tak učinili. Děkujeme za pochopení.

Sportuj ve škole

Hezké odpoledne na dětském hřišti.

Mikulášská nadílka

Dne 5.12.2019 přišel k nám do MŠ Mikuláš, Čert a Anděl.

Vánoční zdobení v 5. třídě

Ve čtvrtek 5. 12. jsme se během třídnické hodiny pustili do vánočního zdobení.

Olympiáda z českého jazyka

V závěru listopadu, 28.11.2019, se utkalo 13 žáků z osmých a devátých tříd v olympiádě, která prověřila jejich jazykové znalosti.

Čertovský den v mateřské škole

Pojďte s námi oslavit Mikuláše v mateřské škole!

Sběr papíru 2019

V listopadu jsme opět sbírali papír. Kontejner byl přistaven k boku školy, o služby se rozdělili vyučující a žáci 9. ročníku. Počasí se vydařilo, svítilo i sluníčko, takže se pobyt venku dal vydržet.

Návštěva DOV sedmými a osmými ročníky

Ve dnech 20. listopadu a 27.listopadu navštívili žáci naší školy v rámci rozšíření výuky o praktické zkušenosti výukové programy v DOV financovány z programu OKAP.