Lampionový průvod spolku Březinka a ZŠ a MŠ Březinova

Třída vynálezců

Ve dnech 14.10. - 18.10.2019 proběhl v naší škole projektový týden Třída vynálezců pro žáky 8. a 9.ročníku.

Svět techniky - žijí tady s námi

Dne 16.10. 2019 žáci 6. ročníku navštívili Svět techniky.

Představení žáků 6. ročníku pro mateřskou školu

Dne 15. října navštívili žáci 6. třídy mateřskou školu Mozartovu.

Zlatá karabina aneb jedna z nejúspěšnějších zástupkyň je z Březinky

Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Březinova 52, příspěvková organizace nominovala do soutěže Mgr. Zdeňku Mikeskovou, která získala ocenění v podobě Mimořádného počinu.

Procvičování angličtiny dle učebnice Project

Přinášíme vám odkaz na web, který pomůže v procvičování anglického jazyka, tak směle do toho!

5.ročník

Návštěva Střediska dopravní výchovy - 5.ročník

Dne 1. 10. 2019 navštívil V. ročník Středisko dopravní výchovy na ZŠ Alberta Kučery.

Lyžařský kurz - Skalka pro 1. stupeň

Připravujeme pro vaše děti možnost lyžařského kurzu na Skalce. Bližší informace v příloze.

Evropské dny jazyků

Ve dnech 25. – 27. září jsme pracovali v hodinách cizích jazyků na projektech k Evropskému dni jazyků, který slavíme 26. září.

Výlet na kolech

Dnes odpoledne jsme s dětmi prvního stupně vyrazili do blízkého okolí na kolech.

Rodilí mluvčí na Březince

V týdnu od 9.9. do 13.9. jsme přivítali ve většině tříd rodilé mluvčí v rámci šablony projektových dnů projektu "Naše moderní škola".

Odlet papírových vlaštovek

Začátek podzimu jsme ve ŠD přivítali s vlaštovkami.