Aktuality

 

Základní škola

Návštěva osmého ročníku na SPŠCH

Dne 17.3. 2023 se naši žáci v rámci Projektu OKAP II vydali na odbornou motivační exkurzi SPŠCH v Ostravě - Zábřehu.

Školní jídelna

Školní jídelna - Alpský knedlík - poprvé

Na většině škol v okolí se na jídelníčku vyskytuje Alpský knedlík. Nechtěly jsme být samozřejmě pozadu, s malými obavami jsme do toho také šly. Nakonec se vše povedlo a knedlík měl úspěch. Kolektiv školní jídelny.

Základní škola

Zápis do ZŠ

Aktuality

Nové číslo nového časopisu - Březiňáček

Přinášíme vám "nulté" číslo nového časopisu, který bude čtvrtletníkem. Podívejte se, co se událo v naší škole :-)

Základní škola

Jak se daří našim předškoláčkům?

Základní škola

Atletické přebory 2023

Ve středu 15.3. se žáci naší školy (8. – 9. ročník) vydali bojovat o co nejlepší umístění do Atletické haly ve Vítkovicích.

Základní škola

Informace k zápisu do 1.třídy pro školní rok 2023/2024

Vážení zákonní zástupci, přinášíme Vám informace k zápisu do 1.třídy

Školní jídelna

Něco málo z naší školní jídelny + jídlo na přání

Přinášíme opět něco málo z naší školní jídelny a jídla na přání. Tentokrát byl zvolen smažený sýr s opékanými bramborami, jogurtová tatarka, okurkový salát. Polévka se zvolila dýňovo-mrkvové pyré. Toto jídlo bylo zvoleno žáky z 6 třídy a 5. A.

Mateřská škola

Karneval v MŠ

V pondělí 6. 2. 2023 byl ve školce velký bál, pořádal se karneval! Na děti čekalo zábavné dopoledne plné her, tance a soutěží. Velké poděkování patří rodičům, kteří dětem připravili krásné karnevalové masky. Prostřednictvím třídního vzdělávacího programu „Kdo se skrývá za maskou“ se děti seznámily s lidovými tradicemi Masopustu. Byl to týden plný pohádek, her, tvoření, hudby i tance.

Základní škola

Třeťáci navštívili koncert v Múzické škole

Základní škola

Hodina AJ rozhovory "U lékaře" - 9.ročník

Trápí vás rýma, kašel nebo jiné závažnější onemocnění? Nezoufejte! Žáci devátého ročníku jsou připraveni na ledacos. V hodinách anglického jazyka si sami mohli vyzkoušet roli pacienta nebo lékaře. Umí pojmenovat a správně určit svou diagnózu, A dokonce jsou schopni ji i vyléčit. Nyní je už na zahraničních cestách nic nepřekvapí.

Základní škola

Velký úspěch na Odznaku všestrannosti

Dne 3. 3. 2023 se vybraní žáci naší školy (4. – 9. ročník) zúčastnili sportovní soutěže odznak všestrannosti na Základní a mateřské škole Bělský les, B. Dvorského 1. Celkem 22 žáků naší školy bojovalo o umístění a to jak v týmech, tak i za jednotlivce.