Informace k organizaci školy od 8.června 2020

Vážení zákonní zástupci, milí žáci, dovolujeme si vás informovat o nastavení organizace školy v období 8.6. – 30.6.2020

• Pro žáky 2.stupně budou od pondělí 8.6.2020 organizovány:
    • Konzultace ze stěžejních předmětů, tj. ČJ, M, AJ a NJ – o termínech konzultací a přihlašování byli žáci informováni na školní e-maily. Dnes, tj. 4.6.2020 budou telefonicky informování i zákonní zástupci žáků 2.stupně s nabídkou přesně stanovených konzultací. Rozvržení konzultací je v gesci učitelů daných předmětů 2.stupně. Začátky konzultací jsou od 8:10.
    • Kromě konzultací stále probíhá pro žáky 1. i 2.stupně online výuka.
    • Třídnické hodiny je možné realizovat s respektováním pravidel max. počtu
      15 žáků po dohodě s třídními učiteli.
  • Uzavírání klasifikace proběhne do 19.6.2020.
  • Odevzdávání učebnic (2. – 9.ročník) – proběhne ve dnech 22. – 25.června 2020. Termíny i časy stanoví třídní učitel dané třídy. V den, kdy proběhne odevzdání učebnic, si žáci zároveň vyklidí šatny a šatní skříňky.
  • Přejímání nových učebnic proběhne 26.6. a 29.6.2020. Termíny i časy stanoví třídní učitel.
  • Výukové aktivity 1.stupně budou probíhat do pondělí 29.6.2020.
  • V úterý, 30.6.2020, během dopoledne proběhne předávání vysvědčení všem žákům s respektováním pravidel max. počtu žáků ve skupině, tj. 15 žáků. Bližší informace předají třídní učitelé.
  • Stravování v ŠJ je zajištěno do 30.6.2020 pouze pro stálé skupiny žáků 1.stupně.

Žáci, kteří ještě neodevzdávali čestné prohlášení podepsané zákonným zástupcem a budou se pohybovat ve škole, toto prohlášení předají při prvním vstupu do školy na recepci školy – prohlášení naleznete v příloze této zprávy nebo je k dispozici na recepci školy.

Žáci se po škole nepohybují samostatně, učitelé si je vyzvedávají u vchodu školy v předem domluvených časech. Při pohybu ve škole je nutné mít na obličeji roušku.

Časové rozvržení, které učitelé stanoví, je neměnné z důvodu zachování hygienických pravidel.

Vážení rodiče, milí žáci,

víme, že celá koronavirová situace je složitá, ale věříme, že společně situaci zvládneme!

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

Soubory ke stažení

estné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění.pdf čestné prohlášení 275 kB