Informace ke koronaviru COVID 19

koronavir1 - snížení rizika.jpg

Vážení rodiče, vzhledem k výskytu koronaviru v České republice a v návaznosti na jednání Bezpečnostní rady Moravskoslezského kraje přistupuje i naše škola k zavedení zvýšených hygienických opatření:

1. Prostory školy jsou denně čištěny virucidními prostředky.
  2. Prosíme o omezení přístupu veřejnosti do prostor školy na nezbytné minimum.

V případě, že jste byli v některé z rizikových oblastí Itálie (Emilia-Romagna, Lombardie, Piedmont a Veneto (jde o oblasti k 3.3.2020)) nebo jste byli v kontaktu s osobou, která v minulých dnech tyto oblasti navštívila, popř. se u vás objevily potíže: horečka nad 38°C, kašel, dušnost, dechová nedostatečnost. Kontaktujte neprodleně z domova Krajskou hygienickou stanici na tel. číslech:

595 138 118, 595 138 119, 595 138 147

Podrobnosti včetně toho, jak snížit rizika přenosu koronaviru, jsou uvedeny v příloze.

Soubory ke stažení

Informace ke koronaviru pro školy a školská zařízení v MSK.pdf Informace ke koronaviru pro školy a školská zařízení v MSK.pdf 300 kB
Koronavirus - doporučení pro školy a školská zařízení v MSK.pdf Koronavirus - doporučení pro školy a školská zařízení v MSK.pdf 55 kB

koronavir1 - snížení rizika.jpg koronavir2 - příznaky.jpg