Nové číslo Březiňáčku 2/2023

Vážení a milí žáci a kolegové, v příloze vám zasílám druhé číslo našeho žákovského časopisu Březiňáček. Toto číslo je věnované prázdninám a zážitkům o nich. Celé číslo jsem si jedním dechem přečetl a mohu říci, že jste měli prázdniny bohaté, v duchu cestování, poznávání nových kamarádů, měst a států i trávení času s rodinou. Někteří z vás si posteskli, že prázdniny skončily a že jste se museli vrátit do školních lavic. Myslím si, že nemusíte zoufat, další prázdniny jsou již zanedlouho - jedná se o prázdniny podzimní. Ty sice asi nebudou ve znamení teplých dnů, koupání apod., ale i tak věřím, že si je maximálně užijete!

Dovolte mi, abych poděkoval všem, kteří se na vytvoření čísla podíleli, a to jak těm, kteří přispěli svými příběhy nebo obrázky do tohoto čísla, tak i všem kolegům, kteří vybrali příběhy a paním učitelkám Kelarové a Vratislavské za kompletaci a finální podobu tohoto čísla.
Přeji všem příjemné chvíle vzpomínek na prázdniny při čtení tohoto čísla!
J.Veřmiřovský, ředitel školy

březiňáček 2-2023.pdf březiňáček 2-2023.pdf 7256 kB