Přání ředitele školy

Vážení a milí žáci, zaměstnanci školy, rodiče, přátelé,

již jen týden nás dělí od Štědrého dne a dva týdny od konce roku 2020. Nadešel čas bilancování roku letošního a výhledu do roku 2021. Rok 2020 přepisuje dějiny nejen celého světa, školství, ale i naší školy. Museli jsme se vypořádat s mnoha úskalími a strastmi, které rok 2020 přinesl. Souhrnně lze říci, že jsme situaci zvládli.

Co tedy popřát do roku 2021, který nám již skoro klepe na dveře? Hlavně zdraví vás všech a vašich blízkých, protože toto je klíčový faktor, který ovlivňuje vše ostatní! Pokud zaměříme přání na naši školu, pak je našim snem pro rok 2021, abychom výzvy, které nás čekají, zvládli na výbornou, abychom na vše měli dostatek sil a také určitou dávku nadhledu v situacích, kdy sil ubývá. Našim snem je, abychom si řekli, až si budeme připíjet a bilancovat na konci roku 2021, že rok 2021 byl nejkrásnějším a nejlepším rokem našeho života!

Pojďme společně splnit tento sen!

Za vedení školy

Jan Veřmiřovský, ředitel