Prázdniny na Jihu se blíží

2022_pnj_plakatA2.jpg

Nevíte co s dětmi o letních prázdninách? Můžeme vám pomoci. Městský obvod připravil pro školní děti ve věku 6 – 14 let program s názvem Prázdniny na Jihu. Třetí ročník této prázdninové akce proběhne v období od 11. července do 29. srpna 2022. Pro školáky je na každý pracovní den nachystáno celkem 36 aktivit, které pro ně připravil obvod ve spolupráci s 23 organizacemi, jež na Jihu pracují s dětmi a mládeží a mají dlouholeté zkušenosti.

Účastníci si vyzkouší například tvoření věcí ze dřeva, parkour, žonglování, v Národním zemědělském muzeu si vytvoří bylinkové mýdlo, získají základy sebeobrany a karate, stráví den s dobrovolnými hasiči a záchranáři Českého červeného kříže. Dále si procvičí tělo na gymnastické žíněnce či tatami, zahrají si beachvolejbal, zaplavou si, naučí se chytat ryby, poznávat rostliny, zahrají si ringo. Novinkou jsou takzvané otevřené pondělky, kam se děti nemusejí přihlašovat a kde je vstup volný.

Všechny akce jsou pro děti zdarma. Více informací včetně registrace a výběru jednotlivých akcí lze najít na webu: prazdninynajihu.cz.


Fotogalerie

2022_pnj_plakatA2.jpg