Talentová soutěž "Březinka hledá TALENT"

BHT 2022 plakát.JPG

Dne 22. 3. 2022 se na naší škole uskutečnila talentová soutěž „Březinka hledá TALENT“. Soutěž probíhala během celého dopoledne a bylo rozdělena do dvou kategorií. První kategorii tvořili žáci 1. stupně. Celkem 27 účastníků předvedlo své pěvecké, hudební ale i sportovní výkony. Na 3. místě v kategorii 1. stupně se umístila Anička Z. z 1. B se svou hrou na flétnu a krásnými kulisami. Na druhém místě se umístil skateboardista Filip G. z 3. ročníku. Vítězem v rámci 1. stupně se stalo sourozenecké duo Anička a Milan T. Jejich hra na housle okouzlila porotu a oni si tak mohli odnést ceny za 1. místo. Do kategorii pro 2. stupeň se zapojilo celkem 6 žáků. 3. místo vybojovala Leontýna S. ze 7. ročníku se svým břišním tancem. Na 2. místě se umístil kytarista Tomáš K. z 6. A. Celkovým vítězem a největším talentem celé soutěže se stal Vašek H. z 8. ročníku, který svými dvěma výkony (hra na bicí a parkour) oslnil nejen porotu, ale také všechny diváky. Tímto gratulujeme všem umístěným žákům, zároveň děkujeme všem vystupujícím za jejich odvahu a krásné výkony.

Fotogalerie

BHT 2022 plakát.JPG IMG_0571.jpg IMG_0606.jpg IMG_0646.jpg IMG_0648.jpg IMG_0656.jpg IMG_0658.jpg IMG_0672.jpg IMG_0690.jpg