Uzavření MŠ od čtvrtku 19.3. do odvolání

Rada obvodu rozhodla s platností od čtvrtku 19. 3. 2020 do odvolání o uzavření provozu mateřských škol zřízených městským obvodem Ostrava-Jih. Zároveň budou, v souladu s usnesením vlády ČR ze dne 15. 3. 2020, otevřeny MŠ F. Formana 13 na Dubině a MŠ Za Školou 1 v Zábřehu, určené výhradně pro děti, jejichž zákonní zástupci jsou zaměstnanci bezpečnostních sborů, obecní policie, poskytovatelů zdravotních služeb, orgánů ochrany veřejného zdraví a příslušníci ozbrojených sil, dále pro pracující v potravinářství, lékárnách, optikách, obchodech s potravinami a drogeriemi a v dalších mimořádných, individuálně posuzovaných případech.

Rodiče dětí, kteří budou žádat o OČR jej mohou žádat následovně:

a) vyzvednout si jej mohou od 19.3.2020 ve škole - ve vestibulu bude každý den Ing. Vybíralová v čase 7:00 - 9:00 a bude tato potvrzení vydávat

b) na základě e-mailu, který adresujete na náš e-mail jana.vybiralova@zs-brezinova.cz, do zprávy prosíme uvést, že žádáte OČR a dále je nutné uvést jméno dítěte, příjmení dítěte a jeho rodné číslo a zda se jedná o žáka ZŠ nebo dítě MŠ