Volby do školské rady 2021 - 2024

Vážení zákonní zástupci,

v letošním školním roce se budou konat volby do školské rady pro období 2021 – 2024. Jak si jistě vzpomínáte, volby se konaly na podzim, avšak bez zvolení kandidáta, poté do celé situace zasáhla mimořádná opatření. V tuto chvíli Vás oslovuji pro návrhy na člena školské rady za zákonné zástupce, tj. zda máte zájem o nominaci do školské rady. Pokud máte o nominaci zájem, napište prosím svou nominaci na e-mail volby@zs-brezinova.cz , pokud o nominaci zájem nemáte, berte prosím informaci jako irelevantní.

Informace ke školské radě:

• mandát ve školské radě je 3 roky (v případě mandátu zákonného zástupce, po dobu vzdělávání jeho dítěte, poté mandát zaniká)
  • školská rada se schází minimálně 2x do roka, vyjadřuje se zejména k otázkám výchovy a vzdělávání
  • členství ve školské radě je dobrovolné, bez nároku na finanční odměnu

Po dohodě s volební komisi jsme stanovili následující parametry voleb:

Datum: 17.6.2021

Čas:  7:00 - 8:00, 14:00 – 16:00

Místo: "kolárna"

Volič je povinen se prokázat volební komisi občanským průkazem nebo pasem.

Způsob: tajná volba se zakroužkováním čísla před jménem zvoleného kandidáta

Počet volených kandidátů: 1 zástupce za zákonné zástupce

Pokud by volba byla neplatná, bude volba opakovaná v náhradním termínu

V Ostravě, 16.5.2021