Závazné přihlášení do školní družiny a úplata za školní družinu

Vážení rodiče, prosíme ty z vás, kteří máte zájem o přihlášení svého dítěte do školní družiny o vyplnění velmi jednoduchého formuláře. Po jeho vyplnění je třeba vytisknout a vyplnit žádost o přijetí, která je umístěna na webových stránkách školy u tohoto formuláře. DŮLEŽITÁ INFORMACE: od letošního roku bude probíhat placení úplaty na jiný účet + bude přidělen jedinečný variabilní symbol pro každé dítě. Vyplnění elektronické přihlášky proveďte prosím do 21.8.2020 poté bude dítěti přidělen variabilní symbol. Děkujeme za spolupráci.

odkaz na přihlášení do školní družiny: ZDE

přihláška k vytištění a odevzdání: ZDE (pokud nemáte možnost tisku, můžete si ji vyzvednout také ve škole)

číslo účtu pro placení školní družiny: 2701818090/2010

částka: 150 Kč/měsíc (lze platit i za více měsíců, např. září - prosinec (600 Kč) a leden - červen (900 Kč)