Zrušení třídních schůzek a změna na konzultace (v odůvodněných případech)

Vážení zákonní zástupci,

vzhledem k nepříznivému vývoji v situaci s COVID-19 a doporučení ze strany Statutárního města Ostravy Vám oznamuji, že se třídní schůzky přímo konat nebudou. Pokud by bylo potřeba z Vaší strany konzultovat informace s konkrétním vyučujícím, obraťte se přímo na něj (maily na všechny zaměstnance jsou ve tvaru jmeno.prijmeni@zs-brezinova.cz ) a domluvte se na individuální konzultaci. Učitelé Vám informace, které Vám chtěli předat osobně zašlou mailem na adresy Vašich dětí, popř. Vaše nebo přes Školu online. Pokud byste měli zájem o online konzultaci, i toto je možné přes platformu Google Meet, kdy Vám vyučující zprostředkuje videohovor přes žákovské účty, které mají všichni žáci od druhé do deváté třídy.

Děkuji Vám za pochopení a přeji Vám pěkný den

Jan Veřmiřovský, ředitel školy