Informace o výdeji jídel od 4.ledna

Zimní Zoo Ostrava

Letos v prosinci nám počasí přálo a tak jsme se s dětmi vydali na výlet do Zoo.

Sbírka pro útulek

Divadlo v MŠ

V měsíci prosinci nás navštívilo poučné divadlo o tom, jak se narodil Ježíšek. Děti se mohly stát herci a moc se jim to líbilo.

Český jazyk v 1.A třídě

Hodiny ČJ v 1. A třídě

Živý adventní adventní kalendář u Motýlků a vánoční nadílka

Prosinec je plný očekávání příchodu Ježíška a tak i letos, abychom si čekání příjemně zkrátili proběhl ve třídě Motýlek "Živý adventní kalendář ". Děkujeme všem dětem a rodičům za přípravu krásných dárečků a přejeme krásné Vánoce.

Vánoční pečení perníčků v 1. třídách

Pečení perníčků v 1. ročníku

Přání ředitele školy

Vážení a milí žáci, zaměstnanci školy, rodiče, přátelé,

Zastavení provozu školy od pondělí 21.prosince do 3.ledna 2021

Vážení zákonní zástupci, přinášíme Vám informace k prodloužení vánočních prázdnin.

Mikulášská nadílka

Dne 4.12.2020 přišli do naší MŠ Mikuláš, Čert a Anděl. Děti jim přednesly básničky a zazpívaly písničky a dostaly za to sladkou odměnu. Těšíme se zase za rok.

Babička a dědeček do školky

Dne 6.12.2020 nás ve školce navštívila babička od Vašíka a přišla dětem přečíst pohádku ze své oblíbené pohádkové knížky O pejskovi a kočičce jak si upekli dort. Dětem se pohádka moc líbila.

Král zlomků 2020

V pondělí 7. 12. 2020 proběhla v devátých ročnících třídní kola v matematické soutěži „Král zlomků“ ve spolupráci s organizací Z.A.D.E.K. z. s.