Odhlášení obědů v týdnu od 26. do 30.10. (týká se ZŠ)

Policejní pohádky- čtení v 1. A

Nastavení výuky od 12.10. do 30.10.2020

Nastavení výuky od 12.10. do 23.10.2020

Výuka HV a TV v příštím týdnu - úprava

Vážení zákonní zástupci, v souvislosti s informacemi z KHS jsme poupravili nastavení výše uvedených předmětů.

Výuka HV a TV od příštího týdne

Vážení zákonní zástupci, přinášíme Vám informace o nastavení výuky HV a TV od příštího týdne.

Už jste četli Jižní listy o tom, jak jsme zahájili školní rok?

Průzkum potřeb ostravských rodin

5.B na dopravním hřišti

V pátek 25.9. se žáci 5.B účastnili dopravní výuky na dopravním hřišti při ZŠ A. Kučery. Gratulujeme dvěma žákům, kteří úspěšně složili zkoušku a získali průkaz cyklisty. Ostatní budou jistě příště stejně úspěšní.

Kostky jsou vrženy

Dne 25. 9. 2020 navštívili žáci VI. ročníku vzdělávací akci s názvem "Kostky jsou vrženy".

Výuka 25.9.2020

nastavení výuky 25.9.2020

Ztráty a nálezy z loňského roku

Vážení zákonní zástupci, pokud postrádáte nějaké oblečení popř. boty/přezůvky Vašeho dítěte ještě z loňského roku. Obraťte se do podzimních prázdnin na pana školníka nebo paní uklízečky.

Roušky na 2.stupni i během výuky!

Vážení zákonní zástupci, od zítřejšího dne, tj. 18.9.2020, je povinnost u 2.stupně mít roušku nejen ve společných prostorách, ale také ve třídě při výuce!