Návštěva žáků v České televizi

První místo v soutěži "Zpomal, prosím"

V měsíci prosinci vyhrála Karolínka T. ze třídy Motýlek 1. místo v krajském kole výtvarné a literární soutěže „Zpomal, prosím“. Společně s p. uč. Šulovou a maminkou se zúčastnila slavnostního předávání cen v prostorách dálničního oddělená Ostrava.

Předvánoční zpívání v rámci "Andělského dne"

Předvánoční Quiver v 1.třídě

Poslední den před vánočními prázdninami jsme si v 1.třídě užívali nejen vánoční atmosféru, ale vyzkoušeli jsme si také zhmotňovat obrázky s vánoční tématikou.

Sportuj ve škole - bruslení

Bruslení na Masarykově náměstí

Nová aktualizace webu - kalendář akcí

Pěkné dobré ráno, pro lepší informovanost jsme upravili webové stránky tak, že se v horním menu v části "Kalendář akcí" objevuje kalednář důležitých aktivit, které nás v nejbližší době čekají. Věříme, že se jedná o další věc, která umožní co nejlepší informovanost :-)

Vánoce ve 2.A

PRVŇÁCI V AKCI - KNIHOVNA

Andělský den v 1.třídě

Poslední školní den v roce 2019 jsme v 1.třídě spojili "Andělský den" s předáváním dárečků. A jelikož jsme ve sběru skončili na 3.místě, oslavili jsme to "svačinkou" v podobě pizzy.

Vánoční trhy 4, B

Vánoční trhy 4. B