Výlet 2.ročníku

Jak se říká : "Odvážnému štěstí přeje", vydali jsme se na výlet, ikdyž tmavá mračna na obloze nám příliš nakloněna nebyla.

Sedmáci v ZOO Olomouc

Blíží se konec školního roku a nastal čas školních výletů. My, žáci 7. ročníku, jsme vyrazili do Zoologické zahrady v Olomouci na Svatém kopečku.

Slezskoostravský hrad - 1.B

Náš výlet začal velkým otazníkem. Jet nebo nejet ?

Jste empatičtí? Chcete udělat dobrý skutek?

Tak se připojte k dárcům, kteří pomáhají jižní Moravě!

Návštěva arboreta 3. 6. 2021

Do arboreta Nový Dvůr jsme se vypravili v pravou chvíli, kdy vše kolem krásně kvetlo a vonělo. Na rozkvetlých rododendronech a azalkách děti obdivovaly jejich vůni a pozorovaly spoustu včelek, motýlů a různobarevných broučků. Při procházce arboretem jsme také navštívili minizoo, broukoviště a pozorovali ryby a želvy v rybníce. Na zpáteční cestě děti našly poklad od rododendronových skřítků, ze kterého měly velkou radost.

Výsledky voleb do školské rady

V souladu se Zásadami zřizování školských rad účinnými od 1.12.2020 oznamuji, že do školské rady za zákonné zástupce byl dne 17.6.2021 zvolen pan Martin Šimeček. První jednání školské rady se uskuteční dne 22.6.2021 v 8:30.

Zkrácení provozu školy a školského zařízení 24.6. a provoz do konce školního roku

Provoz ŠJ 24.6.

Výlet do ZOO Ostrava 10. 6. 2021

Krásné slunečné dopoledne jsme strávili v ostravské zoologické zahradě. Nezapomněli jsme navštívit "naše" mandrily, kterým se dobře daří a mají roční mláďátko. Starší děti mapovaly, na kterých kontinentech zvířata žijí ve volné přírodě a cestou plnily úkoly z pracovního listu, zaznamenávaly zvířata, která v naší ostravské ZOO navštívily.

ODHLÁŠKY OBĚDŮ NA 30. 06. 2021

Návštěva Loutkového divadla v Ostravě 2.ročník