Recitační soutěž 1. - 3.třídy
V úterý 13. února se uskutečnilo školní kolo RECITAČNÍ SOUTĚŽE. Pochvalu si zaslouží všechny děti, které se této soutěže zúčastnily. Rovněž naši prvňáčci se ničeho nezalekli a své básničky i před obecenstvem krásně přednesli. Přednes dětí vyhodnotila porota takto: