Mikulášské tvoření

V prosinci se už všichni těšíme na Vánoce. 05.12. jsme tvořili dárky na jarmark.

Třídní schůzky - konzultace

Vážení zákonní zástupci, dovolujeme si vám připomenout, že dne 4.1.2024 od 16:00 do 18:00 proběhnou konzultace k prospěchu a chování vašich dětí. Těšíme se na vás.

Vánoční pozdrav ze školní jídelny

V měsíci prosinci jsme si to s holkami v kuchyni a žáky moc užili. Na Mikuláše jsme připravily balíčky, které si děti po obědě vyzvedli v koutku. Navštívil nás čert, Mikuláš i anděl.

Další číslo časopisu Březiňáček je na světě

PF 2024

Předvánoční setkání prvňáčků a deváťáků

Další díl spolupráce našich nejmladších a nejstarších žáků se nesl v duchu Vánoc. V tomto čase si oba ročníky užili společné kino. V jedné z prvních tříd si připravili pohodlíčko v podobě žíněnek na ležení, popcornu a dalších pochutin na zobání a společně všichni shlédli vánočního Grinche. Tato pohodová akce byla poslední v tomto kalendářním roce, avšak v roce 2024 budeme v této pěkné spolupráci pokračovat.

Sportovní dopoledne pro MŠ Šponarova

Vedle výuky a výchovy žáků je pro naši školu důležitá i spolupráce s okolím. V úterý 5. prosince 2023 jsme proto přivítali děti z mateřské školy Šponarova.

Druhá výprava s Turisťáčkem na Landek

Jeden chladný podzimní den, 22.11., jsme se rozhodli vyrazit s Turisťáčkem na Landek, známém místě v okolí našeho města. Chtěli jsme spojit přírodu, pohyb a trochu dobrodružství, a Landek nám nabídl ideální prostředí.

Instalace stolu na ping-pong

Máme pro vás skvělou zprávu! Nedávno byla na naší škole přidána nová a vzrušující možnost pro společné odpolední zábavy. A co je tou novinkou? Nový stůl na ping pong, který se nyní nachází u školního hřiště!

Workshop na téma 3D tisk

Dne 5. prosince 2023 se naší školou nesl vítr inovace, když se konal fascinující workshop věnovaný magickému světu 3D tisku. Žáci 7. roč. a 6.A se ponořili do procesu tisku, od modelování až po finální výrobek, a objevili tak nekonečné možnosti, které moderní technologie nabízí.

Školní jídelna - důležité upozornění

Úvod prosince ve znamení florbalu

Na začátku prosince se žáci naší školy zúčastnili obvodních kol ve florbale chlapců. V pátek 1. 12. 2023 se žáci 6. a 7. ročníku vypravili na ZŠ Srbská ve Vyškovicích, aby změřili síly s dalšími pěti soupeři.