Uzavření mateřské školy 7.2.2022

Vážení zákonní zástupci, dovolte mi vás informovat, že vzhledem k výskytu COVID 19 ve školní jídelně, kdy nejsme schopni zajistit celodenní stravování pro děti, jsme nuceni zastavit provoz mateřské školy ještě v pondělí 7.2.2022. Děkujeme za pochopení. J.Veřmiřovský, ředitel školy.

Obědy - MŠ

Poděkování sponzorům za tabuli do třídy

Během měsíce ledna jsme zakoupili jednu z nových tabulí do tříd na prvním stupni. Tato konkrétně byla zakoupena pro třídu 4.B z finančního daru, na kterém se podíleli spolek Březinka, z.s. a další sponzoři. Jak je vidět, tabule se již nyní hojně využívá. Všem za finanční příspěvky děkujeme! Za školu J.Veřmiřovský, ředitel školy.

Uzavření MŠ do pátku 4.2.2022

Vážení zákonní zástupci, vzhledem k výskytu onemocnění COVID a karanténě všech zaměstnanců MŠ jsme nuceni zastavit provoz MŠ do pátku 4.2.2022. Děkujeme za pochopení.

Obědy dne 4. 2. 2022

Všichni žáci stravující se ve školní jídelně mají v tento den oběd automaticky zrušen. Pololetní prázdniny.

Olympiáda z ČJ

dne 24. 1. 2022 se žáci naší školy zúčastnili školního kola olympiády českého jazyka. Do okresního kola postoupili dva žáci osmého ročníku, Matěj G. a Jan M., s nejvyšším počtem bodů. Gratulujeme a držíme palce v dalším kole.

Ledové království v ŠD

FINANČNÍ GRAMOTNOST VE 4. ROČNÍKU

V hodinách anglického jazyka se žáci 4. A a 4. B seznámili s platidly ve Velké Británii. Viděli, jak vypadají bankovky i mince. Zjistili, že ve Velké Británii se platí librami a pencemi, naučili se pojmenování anglicky, zjistili kurz libry k české koruně. A mince si technikou frotáže překreslili do sešitu. Práce žáky bavila.

Karanténa tříd - návrat do školy

Vážení rodiče, vzhledem k počtu tříd, které jsou v karanténě, resp. budou, přinášíme rozpis, kdy se žáci vrací do školy

Výdej obědů žáka v době karantény

Předškoláček 4. setkání