Fajna dílna

Dne 17.12.2019 navštívili žáci 8. a 9.ročníku Fajnou dílnu. Vyzkoušeli si práci s různými materiály a práce většinu zaujala, což je patrné i z fotografií.

Vyhodnocení výzdoby tříd "Vánoční čas"

Školní parlament vyhodnotil dne 18. 12. 2019 výzdobu všech tříd. A jak hodnotili a jak vše dopadlo?

Mikuláš ve 4.B

Mikuláš ve třídě 4.B

Návštěva školní družiny v knihovně

Naše děti chodící do školní družiny navštívili v prosinci knihovnu na ul. Závodní v rámci předvánočního setkání.

Úspěch ve fotosoutěži Moje rodné město

Anna D. ze třídy 7. B vyhrála 1. místo ve fotosoutěži Moje rodné město, kterou vyhlásila SPŠ stavební v Ostravě.

KONEC ODHLAŠOVÁNÍ STRAVNÉHO

Prosím rodiče dětí, které se stravují ve školní jídelně a zaměstnance školy, docházející na obědy, aby poslední odhlášku obědů provedli 17. 12. 2019, další dny Vám odhlášeny nebudou, z provozních důvodů.

Vánoční dílny

V době Adventu jsme využili pozvání střediska volného času na Gurťjevově uliici v Ostravě - Zábřehu a spolu s dětmi sedmých ročníků jsme navštívili Vánoční dílny, které zde mají dlouhou tradici.

Bruslení v rámci Sportuj ve škole

V rámci projektu Sportuj ve škole jsme v listopadu navštívili sportoviště za Shopping parkem.

Mikuláš na Březince ve školce i škole

Jako každoročně, také i letos proběhla dne 5. 12. ve škole mikulášská nadílka.

Sportuj ve škole

Hezké odpoledne na dětském hřišti.

Dne 5.12.2019 přišel k nám do MŠ Mikuláš, Čert a Anděl.

Vánoční zdobení v 5. třídě

Ve čtvrtek 5. 12. jsme se během třídnické hodiny pustili do vánočního zdobení.