Exkurze v České televizi

Ve čtvrtek 24. října se vypravily třídy 7. A a 7. B na exkurzi do České televize v Ostravě.

Bylinkování 4.A

Barevný podzim

Počasí jako v létě! Takový byl 24. říjen, na který byla vyhlášena pro žáky I. stupně a naší mateřské školky výtvarná soutěž „BAREVNÝ PODZIM“

Výlet na kolech

Dne 21.10. jsme uzavřeli „Cyklo sezónu“ výjezdem do Staré Bělé s hezkým cílem- navštívit jízdárnu.

Bylinkování 4.B

Bylinkování

Hodina dějepisu jinak

Dne 25.10.2019 v rámci projektu Vznik Československa proběhla akce - sběr informací z jednotlivých informačních plakátů vyrobených žáky 9. ročníku.

Partnerství s Jazykovou školou Hello

Dnes ráno podepsala Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Březinova 52, příspěvková organizace další partnerskou smlouvu.

7.A v knihovně

Ve čtvrtek 3. října 2019 jsme navštívili knihovnu na Závodní ulici v Ostravě – Hrabůvce.

Divadelní představení v Divadle loutek - 5.roč., 7.A, 7.B

Ve středu 9. 10. 2019 žáci 5. ročníku a 7. A a 7. B zhlédli divadelní představení Hodina Komenského aneb Život J. A. K. trochu jinak v Divadle loutek v Ostravě.

Projekt: Anglicky mluvící země

V hodinách anglického jazyka jsme hledali státy, kde se hovoří anglicky.

Prvňáci v akci

My, prvňáčci, jsme prožili středeční odpoledne společně.

Divadelní představení - 1.roč.

V pondělí 14. října jsme navštívili Divadlo loutek.