Lyžařský kurz - den třetí

Lyžařský kurz - den druhý

Lyžařský kurz 2023

Naše škola vyrazila tento týden na lyžařský kurz. Počasí zatím vychází na jedničku a sníh přišel skoro na naše přání. A jak se nám na kurzu vede? Sledujte naši galerii, kterou průběžně aktualizujeme!

Předškoláček a den otevřených dveří

Vážení rodiče, přinášíme informace k předškoláčkovi a ke dni otevřených dveří. První předškoláček bude 6. února 2023. Podrobnosti naleznete v přiloženém letáku. Těšíme se na Vás a Vaše děti!

Den řemesel

Dne 17. 1. 2023 se žáci deváté třídy zúčastnili akce Den řemesel, který pořádala Střední škola stavební a dřevozpracující v Ostravě-Zábřehu. Žáci se seznámili s obory, které lze v příštím školním roce na této střední škole studovat. Zároveň se podívali do řady odborných učeben a dílen, viděli nářadí a pomůcky, se kterými vybrané profese pracují. Na každém stanovišti dostali odborný výklad.

Obědy pro stravující se žáky v době LVK (lyžařského výcvikového kurzu)

Všichni žáci stravující se ve školní jídelně mají obědy v týdnu LVK konajícího se od 23. 01. do 27. 01. 2023 automaticky odhlášené.

Žáci 2.A v lesní škole

Dne 10.1. jsme se vydali do lesní školy. Ačkoli nám počasí úplně nepřálo, moc jsme si to užili a dozvěděli jsme se plno nových informací o stromech. Ochutnali jsme javorový sirup, březovou šťávu a na závěr jsme nakrmili bažanty.

Stali jsme se školou spolupracující s Mensou ČR

Vážení a milí rodiče, dovolujeme si Vás informovat, že jsme se stali školou spolupracující s Mensou ČR. V naší škole pracují dva koordinátoři nadání v ZŠ a jeden v MŠ, kteří budou ve spolupráci s ostatními vyučujícími a Moravskoslezskou sítí podpory nadání připravovat možnosti práce s nadanými dětmi a žáky. Těšíme se na spolupráci s Mensou ČR i s Vámi :-)

Horor (nejen) v klasické literatuře - 7.A

Dne 12. 12. 2022 jsem se v rámci hodiny českého jazyka zúčastnili knihovnické lekce - Horor (nejen) v klasické literatuře.

Hasík ve 2.ročnících

Tvoříme s Geomagem - 5.A

V hodině Pč jsme rozvíjeli fantazii s Geomagem. A jak se nám vedlo? Podívejte se na fotky :-)

Jak jsme byli na vánočních trzích - 7.A