Branný den

V Bělském lese se konal Den mimořádných událostí. Plnili jsme jednotlivé úkoly a naše snaha se vyplatila. Umístili jsme se na druhém místě! Zkrátka jsme „borci“ ze 7.b!

Hukvaldy

Lidé lidem

Lidé lidem

Den dětí v MŠ

Den dětí jsme společně oslavili v pondělí 3.6.2019. Na školní zahradě čekalo na děti překvapení - Ondrášek a Fionka, dva poníci, na kterých se mohly děti svézt. Dále si děti vyzkoušely svou zručnost a obratnost při plnění sportovních úkolů na stanovištích. Děkujeme žákyním 9. Třídy za pomoc na stanovištích a vedoucí ŠJ za sladké překvapení.

Předškoláček

Pasování na čtenáře

Od září do června se zdá být dlouhá doba, ale naučit se za tu dobu číst není žádná sranda. My to přece jen zvládli! Ve spolupráci s knihovnou na Závodní ulici jsme tedy slavnostně dne 5.6.2019 pasovali naše prvňáčky na čtenáře. Žáci 1.A i 1.B se předvedli ve čtení krátkých zpráviček o knihách a knihovně.

Pasování prvňáčků na čtenáře

Den Dětí 8. + 7.B

Den dětí jsme oslavili přírodovědnou vycházkou. Prošli jsme se z Děhylova do Ostravy-Třebovic. Během cesty jsme si opekli špekáčky. Počasí nám přálo, tak se akce vydařila.

Easter - AJ

V angličtině jsme oslavili Velikonoce a vyrobili jsme si „EASTER BUNNY“.

Mother´s Day - AJ

2. tř., 3. A, 3. B - Sportuj ve škole

V rámci projektu „Hodina TV navíc“ se žáci 2. a 3. tříd účastní sportovního kroužku, kde mají možnost zábavnou formou procvičit celé své tělo.