Předškoláček

V úterý 15.3.2022 proběhla další hodina předškoláčka, na které nás čekal svět pohádek. Lekce se týkala především pohádky O Červené karkulce, ke které jsme plnili různé úkoly, ale také jsme si zazpívali několik pohádkových písniček. Pracovali jsme samostatně, ve skupinkách i společně. Na závěr si děti odnesly několik obrázků a sladkou odměnu.

Den otevřených dveří 2022

Čteme dětem

Dne 17.3.2022 proběhla na naší škole akce Čteme dětem. Žáci druhého stupně četli ukázky z dětských knih dětem na prvním stupni a v mateřské školce. Hodina se vydařila, děti byly spokojeny.

Karneval ve ŠD, 1. odd.

Zábavné odpoledne v maskách s tancem, soutěžemi a dětskými hrami.

Recitační soutěž - 1. stupěň

Dne 10. 3. 2022 se 6 postupujících dětí ze školního kola recitační soutěže zúčastnilo kola obvodního. Všem se recitace vydařila a krásné 3. místo v 0. kategorii získala Anna Záchová. Všem soutěžícím děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Karneval ve ŠD, 3. odd.

Dne 23. 2. 2022 proběhl ve školní družině karneval. Některé děti si přinesly vlastní kostýmy a masky, některé si masky vyrobily ve škole. Zahráli jsme si spousty her a soutěží, pobavili se, občerstvili, zatancovali na diskotéce a společně si to užili.

Návštěva koncertu Janáčkovy filharmonie Ostrava

Dne 11.3.2022 se konal dopolední koncert Janáčkovy filharmonie Ostrava a my jsme byli u toho.

Lyžařský výcvik žáků 1. stupně

Recitační soutěž žáků 1. stupně

Planetárium Jana Palisty

Dne 8.3.2022 se žáci devátých ročníků zúčastnili výukové exkurze do Planetária Jana Palisty v Ostravě - Porubě. Výukový program se skládal ze dvou částí: komentovaného projekce jarní oblohy nad Ostravou, kde se žáci seznámili se souhvězdími viditelnými v této roční době a v druhé části shlédli film ve 3D projekci zaměřený na jednotlivá vesmírná tělesa naší sluneční soustavy a tělesa naší galaxie. Mgr. Hana Rosenzweigová