Den dětí

Den bezpečnosti 9. třída

Také devátá třída se zúčastnila celoškolní akce v areálu VŠB Ostrava s názvem "Den bezpečnosti". Mohli jsme vidět práci a techniku všech složek integrovaného záchrannéh systému a mnoho dalších atrakcí.

Exkurze na ÚMOB JIH 9.a

Dne 17.5. byli žáci 9.ročníku společně s panem učitelem Mgr. Rejchou na exkurzi na Úřadě městského obvodu Ostrava-Jih. Průvodcem nám byla paní Šárka Zoubková. Byli jsme provedeni obřadní síní a budovou úřadu, mohli jsme si dobrovolně vyzkoušet v obřádní síni oddávací sliby.

Angličtina hrou

V hodinách anglického jazyka upevňujeme slovní zásobu, tentokrát pomocí hry Dobble.

9.ročník

Den Země v Bělském lese + divadlo Loutek "Stříhali dohola Josefa Kainara"

Také naše třída se zúčastnila celoškolní akce v Bělském lese věnované Dni Země. Navštívili jsme všechny stánky, které byly v prostoru bývalých kasáren postaveny. Následnou společnou třídní akcí byla návštěva divadla Loutek. Představení s názvem "Stříhali dohola Josefa Kainara" se nám všem líbilo. Na konci měsíce května nás také čeká dvoudenní školní výlet, na který se již velmi těšíme.

Pohádkový Český jazyk v 1.B

Rainbow Run v 1.B

Čtenářská dílna v 7.A

Naše tradiční seznamování s knihou jsme si zpestřili čtenářskou dílnou. Žáci si přinesli svou knihu, popřípadě si ji vypůjčili ze školního fondu. Každý si vybral pohodlné místo či polohu a dal se do čtení. V závěru hodiny žáci zpracovali pracovní list.

8.ročník

Čtenářská dílna v 8. ročníku

Naše tradiční seznamování s knihou jsme si zpestřili čtenářskou dílnou. Žáci si přinesli svou knihu, popřípadě si ji vypůjčili ze školního fondu. Každý si Vybral pohodlné místo či polohu a dal se do čtení. V závěru hodiny žáci zpracovali pracovní list.

Geometrický svět

Ponožkový den