ZAHAJUJEME PŘEDŠKOLÁČKA - 19.10.

Dne 19.10.2021 zahajujeme pro předškolní děti pravidelné setkávání. Prosíme, informujte všechny děti, které se chystají do školy. Těšíme se na vás!

Divadelní představení pro 7., 8. a 9. ročník

Ve čtvrtek 7. října jsme zhlédli divadelní představení Tajný deník Adriana Molea v Divadle loutek.

Předání cen společnosti NAREX

Naše škola se díky aktivitě paní asistentky Soni Ďorď přihlásila do soutěže společnosti NAREX. Veřejnost hlasovala pro tři školy, které obdržely balíčky od NAREXu pro své žáčky. Naše škola se umístila na třetím místě a obdržela krásné ceny, které děti využijí nejen v první třídě, ale i ve vyšších ročnících. Děkujeme společnosti NAREX za ceny!

Finále krajské soutěže Bádám, bádáš, bádáme

Naše škola je organizátorem soutěže "Bádám, bádáš, bádáme", která je financována z talentmanagementu Statutárního města Ostrava.

VÝDEJ OBĚDŮ V PRVNÍ DEN NEMOCI ŽÁKA OD 6. 10. 2021

Výdej obědů v první den nemoci žáka se vydává do jídlonosiče přes venek do školní kuchyně a to v době: 11. 40 – 12. 00 hodin. Jídlonosič musí odpovídat hygienickým předpisům, která stanovuje KHS. Tato doba bude platit po celou dobu, pokud se situace nezmění. Děkuji za pochopení, vedoucí školní jídelny

Barevný podzim- školní akce

Nábor do kroužku BASKETBAL- 2.A

BAREVNÝ PODZIM

Těšíme se na vás.

Odlet vlaštovek

Letní měsíce vystřídal podzim a s ním i někteří ptáci začali odlétat do teplých krajin. Ne jinak tomu bylo i s našimi vlaštovkami ze školní družiny. Dne 22. 9. proběhla akce školní družiny "Odlet vlaštovek". Děti si ve třídě složily a vybarvily své papírové vlaštovky. Na hřišti proběhla příprava a následně pak soutěž v hodu vlaštovkou.

Zkrácení výuky v pátek 8.10.

Vážení zákonní zástupci, informuji Vás, že dne 8.10.2021 dojde ke zkrácení výuky do 11:40. Zkrácení výuky souvisí s omezením kontaktu mezi voliči přicházejícími na volby a našimi žáky. Školní družina bude fungovat standardně do 16:30. Děkujeme za pochopení. J.Veřmiřovský, ředitel školy

Výjezd na kolech 3.-5. ročník

Evropský den jazyků 2021

Ve dnech 24. – 30. září jsme v hodinách cizích jazyků pracovali na projektech k Evropskému dni jazyků, který slavíme 26. září.