Pracovní sešity do AJ na školní rok 2022/23

Seznam pomůcek do 2. třídy

Uzavření hřiště - termíny na červenec

Školní hřiště bude v měsíci červenec uzavřeno v tyto dny: 18., 26. 2022. Děkujeme za pochopení.

Dne 9. a 13. 7. 2022 je školní hřiště zavřené

Dne 6.7. 2022 je školní hřiště zavřené

Dne 3.7. 2022 je školní hřiště zavřené

Dne 3.7. 2022 je školní hřiště zavřené

Vodní mlýn Wesselský a Oderské muzeum

V měsíci červnu jely děti z naší MŠ na výlet do Oder podívat se na vodní mlýn a dozvědět se nějaké informace například jak se kdysi obdělávaly pole, co k tomu lidé potřebovali, jak žili a také jak fungoval vodní mlýn. Poté jsme si s dětmi celý mlýn prošli a seznámili se se skřítkem Raráškem. Po obědě jsme se vydali hledat poklad a po cestě děti plnily různé úkoly, až u posledního úkolu našly děti sladký poklad. Nakonec jsme se vydali autobusem do nedalekého muzea, kde nás provedl tatínek Anežky a Honzíka. Celý den nám počasí přálo a tak jsme si to všichni užili.

Zoo Ostrava

V měsíci květnu přijely děti navštívit Zoo v Ostravě, kde poznaly spoustu zvířátek a také našeho mandrila, kterého sponzoruje naše MŠ. Dětem se v Zoo líbilo a za rok zase na shledanou.

Den dětí v MŠ

Den dětí jsme oslavili speciálně, protože za námi na návštěvu přijel poník Ondrášek se svou paničkou a povozil všechny děti. Děti nakonec mohli poníka nakrmit mrkví, jablkem nebo sušeným pečivem.

Uzavření hřiště v období od 28.06. - 30.06.2022

Dovolujeme si Vás informovat o uzavření hřiště v období od 28.06. - 30.06.2022. Děkujeme.

MALOVÁNÍ NA CHODNÍK V ŠD

V úterý 21. 6. 2022 proběhla soutěž malování na chodník na téma Květinová zahrada. Všechny děti, které se zúčastnily se moc snažily a chodník před školou krásně vybarvily.

Vystoupení dětí v Družstvu

Dne 10.6.2022 Elegant spolek pořádal "Den dětí" v družstvu. Děti z mateřské školy si připravily společně s p. Učitelkami taneční vystoupení a nakreslily obrázky svých vysněných prázdnin, které byly vystaveny ve výloze. Děti dostaly drobné dárky za soutěže, které byly připraveny v rámci oslav Dne dětí. Akce se povedla a děti byly spokojené.