Představení "Hodina Komenského"

V měsíci říjnu navštívil V. ročník divadelní představení s názvem: "Hodina Komenského".

5.ročník

Návštěva Střediska dopravní výchovy - 5.ročník

Dne 1. 10. 2019 navštívil V. ročník Středisko dopravní výchovy na ZŠ Alberta Kučery.

Lyžařský kurz - Skalka pro 1. stupeň

Připravujeme pro vaše děti možnost lyžařského kurzu na Skalce. Bližší informace v příloze.

Evropské dny jazyků

Ve dnech 25. – 27. září jsme pracovali v hodinách cizích jazyků na projektech k Evropskému dni jazyků, který slavíme 26. září.

Výlet na kolech

Dnes odpoledne jsme s dětmi prvního stupně vyrazili do blízkého okolí na kolech.

Rodilí mluvčí na Březince

V týdnu od 9.9. do 13.9. jsme přivítali ve většině tříd rodilé mluvčí v rámci šablony projektových dnů projektu "Naše moderní škola".

Odlet papírových vlaštovek

Začátek podzimu jsme ve ŠD přivítali s vlaštovkami.

Mezinárodní soutěž dětí v zahrádkářských dovednostech

Dne 20.9. 2019 se žáci naší školy zúčastnili mezinárodní soutěže dětí v zahrádkářských dovednostech.

Společně na Lysou

Dne 19. 9. 2019 se žáci 6. ročníku zúčastnili environmentální programu „Společně na Lysou“.

Surikatí stezka

Naši prvňáčci se ještě ani nestačili "ohřát" ve školních lavicích a už vyrazili na první společnou akci - SURIKATÍ STEZKU.

Vitamínový den

Žáci ochutnali zdravé nápoje.

Art and science

Art and Science byl projekt Vysoké školy báňské - Technické univerzity.