Souhrnné informace k nastavení od 18.11.2020

Vážení zákonní zástupci, přinášíme vám informace k nastavení výuky od 18.11.2020.

třídní schůzky a volba do školské rady - online

Vážení zákonní zástupci, vzhledem k současné epidemiologické situaci nemáme možnost realizovat prezenční třídní schůzky v termínu, který byl stanoven, tj. 12.11.2020. Proto jsme se s učiteli dohodli, že budou třídní schůzky organizovány formou videokonferencí přes platformu Google Meet. Pokud byste potřebovali s učiteli konzultovat otázky týkající se vzdělávání Vašich dětí, napište jim prosím, aby Vám vygenerovali odkaz na videokonferenci. Tato videokonference proběhne přes platformu Google Meet, přes žákovské účty.

Pravidla online vzdělávání

OBJEDNÁVÁNÍ OBĚDŮ OD 2. LISTOPADU 2020

Prosím všechny rodiče, jejichž dítě se stravuje ve školní jídelně, aby si obědy v době distanční výuky přihlašovali sami a to formou:

Pojďme společně podpořit naší školku!

Vážení a milí přátelé naší školy, hlasování do participativního rozpočtu bylo spuštěno, pojďme společně podpořit projekt naší mateřské školy - Projekt Z4 - Společně venku a udělat prostor před naší mateřskou školou krásnější! Děkujeme moc za vaše hlasy! :-)

Informace z MŠMT k hygieně kolem koronaviru

Informace k příštímu týdnu

Vážení rodiče, v příštím týdnu, tj. 26.10. - 30.10. jsou podzimní prázdniny usnesením MŠMT prodlouženy. V tomto týdnu nebude probíhat výuka v jakékoliv formě, pokud budou probíhat konzultace, je toto možné po dohodě s vyučujícími. Ve chvíli, kdy budeme mít informace z MŠMT k dalšímu nastavení, dáme Vám vědět na webu i na sociálních sítích. Držte se a přejeme všem hlavně zdraví! J.Veřmiřovský, ředitel školy

Zemřela Mgr. Ivana Kudláčková

Pro bývalé žáky a kolegy přinášíme smutnou zprávu - bývalá paní učitelka školy Mgr. Ivana Kudláčková zemřela dne 14. října 2020 ve věku 77 let. Děkujeme za cestu, kterou jste s námi šla, za žáky, které jste vychovala a jak citát říká: "Kdo byl milován, není zapomenut.". R.I.P.

Informace k výuce od 14.10. do 23.10.2020

Vážení zákonní zástupci, na základě informací z Vlády České republiky jsme provedli úpravu nastavení výuky pro všechny třídy ZŠ. Níže shrnuji nejdůležitější body.

Informace k výdeji stravy při distanční výuce

Vážení zákonní zástupci, výdej stravy do vlastních jídlonosičů v době distanční výuky bude v čase 12:00 - 13:00. Děkujeme za pochopení

Volby do školské rady pro období 2020 - 2023

Návštěva DOV 7.ročník (Zelená fabrika)

Dne 9. 10. 2020 navštívili žáci VII. ročníku vzdělávací akci s názvem "Zelená fabrika". Vzdělávací program byl zaměřen na největší továrnu na výrobu kyslíku. Žáci se seznámili s fascinujícím dějem výroby kyslíku zvaný fotosyntéza.