Vítáme podzim na horách

Dovolujeme si pozvat všechny na akci spolku Březinka, z.s. na výlet na Čantoryji Podrobnosti jsou v přiložené pozvánce.

Povinnost roušek - aktualizace

Zrušení třídních schůzek a změna na konzultace (v odůvodněných případech)

Povinnost roušek

Třídní schůzky 1. ročníků

Slavnostní zahájení školního roku pro prvňáčky

Zahájení školního roku na Základní škole Březinova probíhalo letos poněkud neobvykle. Větší počet přihlášených dětí a nastávající koronavirová situace přiměla pedagogy ke změně již dlouho zažitého programu, který rodiče mohli sledovat v předchozích letech.

Výdej obědů do jídlonosiče v případě nemoci žáka

Výdej obědů v případě nemoci žáka bude probíhat od 11.15 – 11.30 přes vstupní dveře do školní kuchyně (vstup přes venek), kde po zazvonění Vám bude oběd vydán do jídlonosiče. První den nemoci si oběd můžete vyzvednout, další dny je nutno obědy si odhlásit.

ředitelské volno 2.řijna 2020

pomůcky do VV

Kroužek JUDO

První trénink je 16.9.2020!

Kroužek basketbalu startuje již 14.9.

Závazná přihláška do kroužků

Vážení rodiče, letos přicházíme s nabídkou kroužků již nyní tak, abyste dokázali skloubit nabízené kroužky s případnými dalšími aktivitami mimo naší školu.