Barevný podzim- školní akce

BAREVNÝ PODZIM

Těšíme se na vás.

Odlet vlaštovek

Letní měsíce vystřídal podzim a s ním i někteří ptáci začali odlétat do teplých krajin. Ne jinak tomu bylo i s našimi vlaštovkami ze školní družiny. Dne 22. 9. proběhla akce školní družiny "Odlet vlaštovek". Děti si ve třídě složily a vybarvily své papírové vlaštovky. Na hřišti proběhla příprava a následně pak soutěž v hodu vlaštovkou.

Zkrácení výuky v pátek 8.10.

Vážení zákonní zástupci, informuji Vás, že dne 8.10.2021 dojde ke zkrácení výuky do 11:40. Zkrácení výuky souvisí s omezením kontaktu mezi voliči přicházejícími na volby a našimi žáky. Školní družina bude fungovat standardně do 16:30. Děkujeme za pochopení. J.Veřmiřovský, ředitel školy

Výjezd na kolech 3.-5. ročník

Evropský den jazyků 2021

Ve dnech 24. – 30. září jsme v hodinách cizích jazyků pracovali na projektech k Evropskému dni jazyků, který slavíme 26. září.

Oběd na 06. 10. 2021

Tento den mají všichni žáci (strávníci), stravující se ve školní jídelně oběd zrušen, z důvodů ředitelského volna.

Přihlášení do kroužků

Pěkné dobré sváteční ráno, přinášíme možnost přihlásit se na kroužky pro vaše děti. Kroužky začnou fungovat od října a jsou bezplatné. Ti, kteří se již hlásili, tak jsou zaevidováni a ozvou se vám vyučující a domluvíte se na podrobnostech

Pasování prvňáčků

Soutěž AHOL Amazing Race 2021

I v letošním roce jsme se zúčastnili 6. ročníku soutěže Amazing Race na SOŠ AHOL v Ostravě - Vítkovicích pod názvem "A Journey to the Past" s tematikou cesty kolem světa prostřednictvím nezapomenutelných historických momentů.

Mobilní bufet ve škole

Od 4.10. začne v naší škole fungovat mobilní bufet, kdy si budou moci o velké přestávce žáci i zaměstnanci nakupovat svačinky (do vyprodání zásob v daný den). Svačinky bude zajišťovat firma Melivita. Cena svačinek by měla být v hodnotě 20 - 30 Kč.