Mother´s Day - AJ

V angličtině jsme oslavili svátek maminek (využití Green Screenu je prostě úžasné).

2. tř., 3. A, 3. B - Sportuj ve škole

V rámci projektu „Hodina TV navíc“ se žáci 2. a 3. tříd účastní sportovního kroužku, kde mají možnost zábavnou formou procvičit celé své tělo.

Zdravý den

V rámci projektu „Ovoce do škol“ měli žáci 1. stupně možnost ochutnat celou řadu zdravých koktejlů.

2. tř., 3. A, 3. B - Sportuj ve škole

Mother´s Day - AJ

Easter - AJ

V angličtině jsme oslavili Velikonoce a vyrobili jsme si „EASTER BUNNY“.

My House - AJ

V angličtině jsme probírali slovní zásobu na téma „MY HOUSE“, kde si žáci sami vyhledávali slovíčka za použití mobilních telefonů.

Den dětí ve školní družině

Dne 5. 6. 2019 jsme si udělali krásný den. Byl to den plný her ve třídě a potom jsme se vydali trošku odměnit.

5.ročník

BAMBIFEST 2019

Dovednostní soutěže pro školy. Naše škola se umístila na krásném pátém místě. Děkujeme soutěžícím i divákům za skvělou reprezentaci školy.

5.ročník

Festival bezpečnosti