Sněhové hrátky

Jelikož napadla sněhová nadílka, využili jsme toho a vyšli si hrát na sníh. Podařilo se nám postavit několik krásných sněhuláků, klouzačku, iglú,... Škoda jen, že tak krásných dní se sněhem není více.

Tři králové ve školní družině

Předškoláčci v prvních třídách

Jak se asi sedí ve školní lavici? To si přišli v úterý vyzkoušet PŘEDŠKOLÁČCI z naší mateřské školky. Prvňáci se předvedli, co všechno se už naučili a společně pak plnili úkoly. Ve škole se předškoláčkům moc líbilo a všichni se už těšíme na další setkání- DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, který se uskuteční 21. února v naší škole.

Nábor do florbalové akademie

Pokud vás baví sport a máte rádi florbal, můžete se přihlásit do florbalu přímo u nás ve škole! Informace naleznete na níže uvedeném odkazu.

Obědy ve školní jídelně v době pololetních prázdnin

Dne 3. 2. 2023 mají žáci ZŠ – pololetní prázdniny, v tento den jsou obědy automaticky odhlášeny pro žáky stravující se ve školní jídelně. Pro MŠ platí z hlediska stravy běžný provoz.

Rozloučení s lyžákem 2023

Vše má svůj začátek i konec. Lyžařský kurz není výjimkou. Děkujeme všem účastníkům i vyučujícím!

Lyžařský kurz - den třetí

Lyžařský kurz - den druhý

Lyžařský kurz 2023

Naše škola vyrazila tento týden na lyžařský kurz. Počasí zatím vychází na jedničku a sníh přišel skoro na naše přání. A jak se nám na kurzu vede? Sledujte naši galerii, kterou průběžně aktualizujeme!

Předškoláček a den otevřených dveří

Vážení rodiče, přinášíme informace k předškoláčkovi a ke dni otevřených dveří. První předškoláček bude 6. února 2023. Podrobnosti naleznete v přiloženém letáku. Těšíme se na Vás a Vaše děti!

Den řemesel

Dne 17. 1. 2023 se žáci deváté třídy zúčastnili akce Den řemesel, který pořádala Střední škola stavební a dřevozpracující v Ostravě-Zábřehu. Žáci se seznámili s obory, které lze v příštím školním roce na této střední škole studovat. Zároveň se podívali do řady odborných učeben a dílen, viděli nářadí a pomůcky, se kterými vybrané profese pracují. Na každém stanovišti dostali odborný výklad.

Obědy pro stravující se žáky v době LVK (lyžařského výcvikového kurzu)

Všichni žáci stravující se ve školní jídelně mají obědy v týdnu LVK konajícího se od 23. 01. do 27. 01. 2023 automaticky odhlášené.