Rozřazení do kolejí - 2.B

Žáci nastoupili 1. září do druhé třídy a do ne jen tak obyčejné, ale kouzelnické. Tenhle rok se s dětmi zaměříme na příběh Harryho Pottera, a proto nesmělo chybět ani klasické zařazení do kolejí. S dětmi jsme si to náležitě užili.

Naše škola získala finanční prostředky na EVVO z Moravskoslezského kraje

Včerejší zastupitelstvo Moravskoslezského kraje schválilo dotaci naší škole pro oblast EVVO (environmentální vzdělávání, výchova a osvěta) ve výši 70 000 Kč. Finance využijeme na dovybavení pomůckami na "pěstitelské práce" a aktivity ve výuce i mimo ní.

Přihlášení do kroužků 2022/2023

Vážení a milí zákonní zástupci, nabízíme možnost přihlášení do kroužků pro školní rok 2022/2023. Termín přihlášení je do konce příštího týdne, tj. 23.9.2023. Přihlášení proveďte přes níže uvedený odkaz:

Zkrácení výuky dne 23.9.2022

Vážení zákonní zástupci, dovoluji si vás informovat o zkrácení výuky dne 23.9.2022, kdy 1.stupeň bude mít výuku ukončen v 11:40 a 2. stupeň ve 12:35. Důvodem zkrácení výuky z organizačních důvodů je, že 23.9.2022 budou od 14:00 volby. Děkujeme za pochopení. J.Veřmiřovský, ředitel školy

2.A - Předmět digitální gramotnost

Dnes jsme se seznámili s Blue-boty. Jsou to malí roboti, které už po dnešní hodině umíme pomocí šipek a ostatních tlačítek programovat. Dva kroky vpřed nebo otočka? To je pro nás hračka! :-)

Vyhlášení ředitelského volna 12.10.2022

V souladu s § 24, odst.2 zákona č.561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, pozastavuji z organizačních a technických důvodů provoz základní školy a školní družiny.

Logická olympiáda

Nastavení výuky ve třídách s ukrajinskými žáky

Vážení zákonní zástupci, vzhledem k tomu, že se objevují dotazy z Vaší strany k nastavení výuky ve třídách, ve kterých jsou ukrajinští žáci, přinášíme informace plošně pro všechny rodiče.

Video z fotek ze slavnostního zahájení školního roku 2022/23

Školní rok ve znamení spolupráce na ZŠ Březinova

Na prvního září má určitě každý vzpomínky. Noví žáčci jsou na jednu stranu netrpěliví, na straně druhé i nervózní, co je v základní škole čeká. Rodiče jsou plní očekávání, jak se jejich ratolest se svou novou rolí popasuje.

Rozhodnutí o přijetí do školní družiny

Vážení a milí zákonní zástupci, rozhodnutí o přijetí do školní družiny jsou již připravená k převzetí u paní sekretářky Ing. Vybíralové. Na času převzetí se dohodněte s paní sekretářkou na tel.číslech 596 784 375 nebo 724 019 755. Provozní doba sekretariátu je 7:00 - 15:00.

Přijímání do školní družiny

Vážení zákonní zástupci, mám pro vás, kteří jste podali přihlášku do školní družiny dobrou zprávu - všechny děti byly přijaté. Jmenovité seznamy nemůžeme zveřejňovat z důvodu GDPR. Rozhodnutí o přijetí budeme předávat během pondělí a úterý, tj. 5.9. a 6.9.2022. J.Veřmiřovský, ředitel školy