Dědeček a babička do školky

V měsíci prosinci nás v naší MŠ přišla navštívit babička od Hedvičky s krásnou pohádkou "Mach a Šebestová". Dětem se čtení moc líbilo a dostaly od babičky sladkou odměnu. Babička dětem dala novou pohádku „Vánoce v Jáchymovském lese“ na přečtení před spaním. Druhý den si děti do sešitu s pohádkou nakreslily obrázek. Děkujeme babičce za účast.

Informace k platbě školní družiny za leden - červen 2022

Vážení zákonní zástupci, platbu za školní družinu na období leden - červen 2022, tj. v částce 900 Kč, proveďte prosím na účet 2701818090/2010 s variabilním symbolem vašeho dítěte v termínu od 2.1.2022 do 31.1.2022. Děkujeme za pochopení.

Ohlédnutí za soutěží Bádám, bádáš, bádáme v Jižních listech

Výroba hraček v anglickém jazyce 4. B

V hodinách anglického jazyka jsme vyráběli hračky. Používali jsme krabice, ponožky nebo PET láhve na kuželky. Naučili jsme se názvy hraček, i názvy materiálů. Užili jsme si hodně zábavy, zápasili jsme s kartonem, jehlou a nití. Naše hračky můžete vidět v galerii.

Výstava Večerníček

V měsíci listopadu jsme s dětmi navštívili výstavu Večerníček v Dolní oblasti Vítkovic. Děti si prohlédly různé kostýmy z pohádek, loutky z večerníčků . Nakonec shlédly večerníček „Pohádky z pařezové chaloupky“. Výstava se dětem moc líbila.

Výlet na Haldu Emu

Koncert žáků Múzické školy v Mariánských horách Ostrava

Dědeček a babička do školky

V měsíci prosinci nás v naší MŠ přišla navštívit babička od Ellinky s krásnou poučnou pohádkou. Dětem se čtení moc líbilo a dostaly od babičky sladkou odměnu. Babička dětem dala novou pohádku „Houpačka z oříšků“ na přečtení před spaním. Druhý den si děti do sešitu s pohádkou nakreslily obrázek. Děkujeme babičce za účast.

Vystoupení žáků ZŠ

Dne 26. 11. 2021 k nám na návštěvu do školky přišly děti ze ZŠ. Přednesly dětem krásné básničky a zazpívaly písničky s doprovodem trianglů. Dětem se vystoupení moc líbilo. Děkujeme

Čertovský den v MŠ

Dne 3. 12. 2021 se v MŠ konal „Čertovský den“ s čertovskými soutěžemi a diskotékou. Na malé čertíky čekalo velké překvapení, přišli nás navštívit Mikuláš, zlobiví čerti a hodní andělé. Mikuláš si s dětmi popovídal o tom, jak se chovaly po celý rok. Děti jim zazpívaly písničky a přednesly básničky a za odměnu dostaly sladkou odměnu. Děkujeme žákům a učitelům naší ZŠ za návštěvu.

Mentoring Davida Valíčka v naší ŠJ

Po absolvování mentoringu Davida Valíčka dne 2. 12. 2021 u nás ve školní jídelně si ponese tato školní jídelna název „Fajne školní bistro“. Fish and Chips, Kuřecí roláda, ratatouille, zapečené bramborové pyré, Panzanella salát – na tomto menu si uvedený den pochutnali žáci a pedagogové této školy. Při přípravě pokrmu asistovali žáci Střední školy společného stravování, Krakovská ul 1095/33, O.- Hrabůvka, příspěvková organizace – obor kuchař. Výsledky hlasování, který pokrm byl nejchutnější: Hlasování se zúčastnilo 224 strávníků. Vaření s Davidem Valíčkem bylo pro kuchařky inspirativní. Den jsme si všichni moc užili.

Školní jídelna - obědy

Obědy pro žáky stravující se ve školní jídelně jsou přihlášeny do 22. 12. 2021. Od 23. 12. 2021 – 02. 01. 2022 jsou Vánoční prázdniny. Obědy automaticky odhlášeny. Od 03. 01. 2022 mají všichni žáci + dospělí, kteří se stravují ve školní jídelně, obědy automaticky přihlášeny. Odhlasy obědů (ZŠ + MŠ + Dospělí) na 21, 22. 12. 2021 proveďte k 20. 12. 2021 nejpozději do 12.00 hodiny. Pozdější odhláška oběda nebude brána na zřetel.