Mimořádné opatření: odhlášení obědů

Všem strávníkům (žákům ZŠ) jsou až do odvolání automaticky zrušeny obědy. Vedoucí ŠJ.

Zápis a den otevřených dveří 2020

Přednáška Jak tvořit školní časopis

V rámci Knižního festivalu se koná řada akcí i přednášek a také my jsme zavítali na jednu z nich. Nesla název Jak tvořit školní časopis.

Mimořádná opatření Ministerstva zdravotnictví ke karanténě osob přijíždějících z Itálie

V příloze textu naleznete opatření, která jsou klíčová pro omezení přenosu koronaviru.

Ptačí budky

Na podzim roku 2019 jsme ve Fajnych dílnách vyrobili ptačí budky. Mnozí žáci si je odnesli domů a ty nadbývající jsme se rozhodli zanést do Bělského lesa. Proto jsme v rámci třídnické hodiny zašli do centra s názvem Ostravské městské lesy a zeleň a tam jsme naše výrobky zanechali. Věříme, že i díky nám získají někteří ptáčci „střechu nad hlavou“.

O čokoládovou vařečku

V kuchařské soutěži O čokoládovou vařečku, která se konala dne 26.2.2020, zápolili tři naši žáci. Letošní téma znělo „Teď vaří šéf, aneb kuře stokrát jinak“.

2.A -Pracujeme s tablety

2.A opakujeme s tablety

4.B V GALERII CHAGALL

1. třída pracuje s iPADEM